KARTON ETİKETLER

Karton etiket markalar için vazgeçilmez bir reklam aracıdır. Elbise üzerinde olması ve sürekli göze çarpmasından dolayı etiketinizin tasarımı ve kalitesi markanızın tanıtımı ve imajı açısından son derece önemlidir. Karton etiketler bir kıyafet için dokuma etiketlerden sonra en önemli etiket türüdür. Kullanım alanları genellikle tekstil ve konfeksiyon ürünleri, giysi, çanta ve diğer alanlardır. Bu etiketlere ürünün ismi, ürün içeriği, fiyatı, bedeni gibi birçok bilgiyi basabilir ve en önemlisi markanızın hikayesini yazarak, markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Karton etiketler sallantı kartı, fiyat etiketi, ürün etiketi, kart etiketi gibi birçok farklı isimle kullanılmaktadır. Karton etiket birçok farklı kağıt çeşidi kullanılarak ve baskı tekniği uygulanarak üretilmektedir. Kullandığımız kağıtlar Avrupa Standartlarına uygun olup, yüksek kaliteli kağıtlardır. Kağıt çeşitleri beyaz kağıt, kraft kağıt, orijinal renkli kağıt ve diğer kağıt türleridir. Etiketlere baskı sonrası gofre, varak, hologram, kabartma lak gibi özel işlemler uygulayarak şık bir görünüm vermesini sağlıyoruz.

Karton etiketler genellikle ip, kurdele ve plastik klips gibi bileşenler kullanılarak ürüne takılmaktadır. Bu bileşenlere alternatif olarak kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ve en çok ceket ve gömlek kıyafetlerinde tercih edilen dokuma klipslerimizi kullanarak aksesuar bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.

Karton etiketlere alternatif bir ürünümüz var mı diye soruyorsanız cevabımız tabii ki evet. Bu ürünlerimizi incelemek için lütfen [sıfır atık ürünlerimizi] ziyaret ediniz.

karton-etiketler2