IŞIK ETİKET

İsveç’te tekstil tasarım eğitimini tamamlayan Beyza Taştekin ve tekstilci bir aileden gelen Erdinç Çekliç tarafından 1993’te kurulan firmamız zaman içinde birikimini arttırarak 2005 yılından bu yana Işık Etiket ismiyle, tekstil ve hazır giyim yan sanayi sektöründe profesyonel üreticiler arasında hizmet vermektedir. Işık Etiket olarak kuruluşumuzdan bu yana elde ettiğimiz tecrübelerimizi, müşterilerimize hızlı, zamanında ve en iyi kalitede hizmet sunmak için kullanmaktayız.

Firmamız, İstanbul Merter’de bulunan 3 katlı tesisi olan 2000 m2 kapalı alanla yıllık 120 milyon adete kadar nitelikli üretim kapasitesine sahiptir. Tüm tekstil ürünlerinde ve ayakkabı, çanta, mobilya sanayilerinde kullanılan etiketleri; kullanılacak olan ürüne, müşterinin ihtiyacına, kurumsal kimliğine göre ve özgün temalar oluşturularak özel olarak işletmemizin bünyesinde yer alan tasarım departmanımızda hazırlanmaktadır.

Işık Etiket olarak ürettiğimiz dokuma etiketler üzerinde yapılan kabartma ve parlatma işlemleri, sektöre yön veren, örnek oluşturan bir firma olmamızı sağlamıştır. Uzman kadro ve gelişmiş makine parkurumuz ile müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Hizmet verilen markaların her türlü etiket ihtiyaçlarında, markanın bilinirliğini arttıracak ve hedef kitlenin dikkatini çekecek özel çalışmalar hazırlayıp üretmekteyiz.

2005 yılından itibaren yapılan iyileştirmeler sayesinde yüksek performanslı kaliteli üretim ile firmamız yerel pazarda tanınan ve tercih edilen bir imalatçı haline gelmiştir. Ayrıca, şu anda 37 ülkeye ihracat yapmaktayız ve her geçen gün pazar payımızı arttırmaya devam etmekteyiz. Kullanılan hammaddeler OEKO-TEX 100 STANDARDS sertifikasına sahip olup, uluslararası standartlara uygun ve çevreye duyarlı bir işletme olarak üretim faaliyetleri devam ettirmekteyiz. Ayrıca ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 10002:2018 ve OHSAS 18001 sertifikaları da mevcut olup, daha etkin bir kalite yönetim sistemiyle hizmet vermekteyiz.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz

MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

Işık Etiket, tekstil firmalarına zamanında yeni tasarım ve yüksek kaliteli etiketler sağlamaktadır. Çalıştığımız iş ortaklarımızın ürünlerine marka değeri ve kalite katmak temel iş felsefemizdir. Bu çizgimizden ödün vermeden, yönetim kadrosu, imalat, grafik tasarımı, desinatör, stajyer çalışanlarımız sektörde yenilikçi olma ve müşteri memnuniyeti sağlama gayesi ile sürekli çalışmakta ve kendilerini geliştirmektedir. Işık Etiket rakiplerine kıyasla etiket tasarımlarında günü değil geleceği yaşamakta ve bunu iş ortaklarımıza da yansıtmaktadır.

Vizyonumuz, farkındalık bilinciyle ayrıntıları yakalayabilenlerin öncelikle tercih edeceği bir üretici olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tasarım oluşturma sürecinin başlangıcından üretim sürecinin tamamlanmasına kadar Işık Etiket olarak, farmakolog ciddiyetinde dermatolog hassasiyetinde her bir müşteri ve işlem için ayrı özel reçeteler hazırlayarak çalışmakta ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bütünün bir parçası olan etiketleri kullanılacağı ürüne göre doku ve işlem yaparak, sökülüp atılmayacak kalitede üretmekteyiz.