DOKUMA ETİKETLER

Tüm tekstil ürünlerinde, hazır giyim ve konfeksiyon, ayakkabı, çanta ve mobilya sanayilerinde kullanılan dokuma etiketlerimizde markanızın ihtiyacını belirleyip, tasarımları kurumsal kimlik ve tema şeklinde hazırlamaktayız. Bütünün bir parçası olan etiketlerinizi kullanacağınız ürüne göre doku ve işlem yaparak, sökülüp atılmayacak kalitede üretmekteyiz. Denim ve Chino gibi ürünlerde kullanılan etiketlerin işlemleri ile penye ve triko gibi ürünlerde kullanılan etiketlerin işlemlerini farklı uyguluyoruz. Bir farmakolog gibi ihtiyaca göre değerler koyup ona göre sonuç alıyoruz. Dokuma etiketler ürün üzerindeki en önemli aksesuardır ve firmalar için vazgeçilmez bir reklam ürünüdür. Dokuma etiket markanıza değer katması açısından ve marka imajı açısından oldukça önemli aksesuar çeşididir.

Dokuma etiketler dokunduktan sonra isteğinize göre ultrasonik kenar kesim, parlatma, kabartma gibi özel işlemler uygulanmaktadır. Daha sonra kesme – katlama veya lazer kesim işlemleri uygulanarak, tek tek kalite kontrolünden geçmekte ve özenle paketlenip güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Dokuma etiketler kullanım yeri ve ihtiyaca göre düz kesim, lazer kesim, kenar katlama, ortadan katlama, kelebek katlama, manhattan katlama gibi birçok katlama modelleriyle üretilmektedir.

Bünyemizde dokuma etiketler ihtiyaca ve dikilecek yere göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar mat dokuma etiket, yarı mat dokuma etiket, parlatmalı dokuma etiket, kabartmalı dokuma etiket, lazer kesimli dokuma etiket, nakışlı dokuma arma, yapışkanlı dokuma etiket, simli dokuma etiket, dokuma şeritler ve diğerleridir.

dokuma-etiketler2