İNVASYON ÖDÜLLÜ ÜRÜNLERİMİZ

DOKUMA KREDİ KARTLIK
INOVIŞIK birimimiz tarafından geliştirilen dokuma kredi kartlık ISPO TEXTRENDS (TOP FIVE) ödülü almış, karton etikete alternatif olarak sıfır atık anlayışıyla üretilmiş inovatif bir üründür. Karton etiket yerine üretilen dokuma kredikartlığın üründen çıkartıldıktan sonra banka kartı, toplu taşıma kartı, kartvizit gibi birçok kartı yerleştirerek cüzdan yerine kullanılabilmesi amaçlanmıştır, markanızın reklamını yapmaya devam eder, atık oluşturmaz ve promosyon ürünü olarak kullanılır. Ürün barkodu için tohumlu kağıt kullanımı tavsiye edilir ve kağıt atığı oluşturmak yerine sürdürülebilirlik perspektifiyle çevreye katkı sağlamak amaçlanmıştır. Fiziksel 3 Boyutlu Dokuma Etiket ISPO TEXTRENDS (TOP 10) Ödülü almıştır.

______________________________________

DOKUMA ANAHTARLIK
Dokuma anahtarlık, ISPO TEXTRENDS (SELECTION) ödülü almış, karton etikete alternatif olarak sıfır atık anlayışıyla üretilmiş inovatif bir üründür. Karton etiket yerine üretilen dokuma anahtarlık üründen çıkarıldıktan sonra anahtarlık olarak markanızın reklamını yapmaya devam eder, atık oluşturmaz ve promosyon ürünü olarak kullanılır. Ürün barkodu için tohumlu kağıt kullanımı tavsiye edilir ve kağıt atığı oluşturmak yerine sürdürülebilirlik perspektifiyle çevreye katkı sağlamak amaçlanmıştır.

______________________________________

3 BOYUTLU ÖZEL DOKUMA ETİKET
3 boyutlu dokuma etiketler tekstil sektörüne yeni bir perspektif kazandırıyor. 3D etiketlerin en önemli özelliği yenilikçi tasarım anlayışıdır ve marka imajını daha dikkat çekici bir şekilde yansıtmamıza yardımcı olur. Bu etiket tasarımımız ISPO TEXTRENDS (TOP FIVE) ödülü almıştır.

______________________________________

DOKUMA KİTAP AYRACI
Dokuma Kitap ayracı ISPO TEXTRENDS (SELECTION) ödülü almış, karton etikete alternatif olarak sıfır atık anlayışıyla üretilmiş inovatif bir üründür. Karton etiket yerine üretilen dokuma kitap ayracı üründen çıkartıldıktan sonra kitap ayracı olarak markanızın reklamını yapmaya devam eder, atık oluşturmaz ve promosyon ürünü olarak kullanılır. Ürün barkodu için tohumlu kağıt kullanımı tavsiye edilir ve kağıt atığı oluşturmak yerine sürdürülebilirlik perspektifiyle çevreye katkı sağlamak amaçlanmıştır.

______________________________________

TEN DOSTU DOKUMA ETIKET
Üreticilerin ve markaların özel ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiş ten dostu dokuma etiketimiz, özel işlemlerle üretilmiştir. Bu etiketin en önemli özelliği, cilde zarar vermemesi ve üründen kesilmeye ihtiyaç duyulmamasıdır, bu da markanın ürününde ömür boyu kalmasını sağlar. Dikmesi kolaydır, yumuşak dokulu ve ütüleme ile yıkama sırasında bozulmayan avantajlarıyla öne çıkar. Yenilikçi özel dokuma etiketlerimiz, atıkları azaltarak sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamaktadır.