IŞIK ETİKET

İsveç'te tekstil tasarım eğitimi almış ve tekstilci bir aileden gelen Beyza Taştekin ve Erdinç Çekliç tarafından kurulan Işık Etiket, 2005 yılından beri tekstil ve hazır giyim yan sanayi sektöründe hizmet vermektedir. İstanbul Merter'deki 3 katlı tesisi, 2000 m2 kapalı alanı ve yılda 120 milyon adete kadar nitelikli üretim kapasitesi ile dikkat çekmektedir. Tüm tekstil ürünlerinde, ayakkabı, çanta ve mobilya sanayilerinde kullanılan etiketler; kullanılacak olan ürüne, müşterinin ihtiyacına ve kurumsal kimliğine göre özgün temalar oluşturularak özel bir şekilde işletmemizin bünyesinde yer alan tasarım departmanımızda hazırlanmaktadır. Müşterilerimize hızlı, zamanında ve en iyi kalitede hizmet sunmak amacı ile kuruluşumuzdan bu yana biriktirdiğimiz deneyimleri kullanmaktayız.

Firmamız, 40’tan fazla ülkeye ihracat yapmakta olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak markaların özel etiket ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yüksek performanslı kaliteli üretim anlayışı, yerel pazarda tanınan ve tercih edilen bir imalatçı haline gelmemizi sağlamıştır.

ISO sertifikaları, OEKO-TEX®, FSC ve PEFC sertifikalarıyla üretim faaliyetlerimizi uluslararası standartlara uygun ve çevre dostu bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz

MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

Işık Etiket olarak, etiketlerin ürünün kimliği olduğuna inanmaktayız. Marka ve etiketin bir bütün olduğunu vurgulayan firmamız, marka değerini koruyarak tene temasında rahatsızlık hissettirmeyen ve aynı zamanda atık oluşturmadan sürdürülebilirliğe katkı sağlayan etiketler üretmeyi misyon edinmiştir.

Vizyonumuz ise, farkındalık bilinciyle ayrıntılara önem verenlerin öncelikle tercih edeceği bir üretici olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Işık Etiket tasarım oluşturma sürecinin başlangıcından üretim sürecinin tamamlanmasına kadar, farmakolog ciddiyeti ve dermatolog hassasiyetinde çalışmaktadır. Her bir müşteri ve işlem için ayrı özel reçeteler hazırlanarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Bütünün bir parçası olan etiketler kullanılacağı ürüne göre doku ve işlem yapılarak, sökülüp atılmayacak kalitede üretilmektedir.